-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ваги
Оголошено тендер
413 550.00
UAH
Номер:
806cd88302e74ecd96e77da5c24b068b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015023-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НУ "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071010
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. С. Бандери,12, корпус 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НУ "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071010
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. С. Бандери,12, корпус 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
413 550.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ваги
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38310000-1 Високоточні терези
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 18:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума413 550.00 UAH