-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля серветок знепилених з метою належного забезпечення умов виконання наукових робіт
Оголошено тендер
76 000.00
UAH
Номер:
77b04c47b2514dfba3aa78aa709d5461
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014949-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070944
-
Адреса:
01033, Україна, Київська область, Київ, вул. Володимирська, буд. 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070944
-
Адреса:
01033, Україна, Київська область, Київ, вул. Володимирська, буд. 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
76 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Закупівля серветок знепилених з метою належного забезпечення умов виконання наукових робіт
Примітки:
Місцезнаходження: 01033, Україна, м. Київ, вул. Володимирська, буд. 60
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 18:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума76 000.00 UAH