-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
«Послуги з організації гарячого харчування (аутсорсинг) в закладі загальної середньої освіти 1-11 класи »
Оголошено тендер
1 338 240.00
UAH
Номер:
d1e3a5aa8c8345f8898a2ed94c20f374
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014891-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Відділ освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971485
-
Адреса:
80560, Україна, Львівська область, Золочівський р-н, селище Красне, вул.Франка І., будинок 2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971485
-
Адреса:
80560, Україна, Львівська область, Золочівський р-н, селище Красне, вул.Франка І., будинок 2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 338 240.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Послуги з організації гарячого харчування (аутсорсинг) в закладі загальної середньої освіти 1-11 класи »
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.08.2026 18:37
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Підстави для здійснення закупівлі: відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
-
Дата публікації:
31.08.2026 18:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКрасненська
Сума350 940.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяКрасненська
Сума987 300.00 UAH