-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
«Ремонт (реставраційний) покрівлі та перекриття адміністративної будівлі «А» комплексу будівель за адресою: вул. Велика Перспективна, 33, м. Кропивницький»
Оголошено тендер
5 992 466.40
UAH
Номер:
1a1f1fada21b482e950f750d03640cca
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014857-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02228747
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, Кропивницький, 25006 Кіровоградська область, пл. Героїв Майдану, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02228747
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, Кропивницький, 25006 Кіровоградська область, пл. Героїв Майдану, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 992 466.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Ремонт (реставраційний) покрівлі та перекриття адміністративної будівлі «А» комплексу будівель за адресою: вул. Велика Перспективна, 33, м. Кропивницький»
Примітки:
Субвенція з обласного бюджету державному бюджету
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3143 Реставрація пам'яток культури, історії та архітектури
Дата опублікування:
31.08.2026 18:33
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля створюється відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей (Постанова КМУ №1178 від 22.10.2022р.), у зв'язку з відміною відкритих торгів UA-2026-07-14-005120-a через неподання жодної тендерної пропозиції.
-
Дата публікації:
31.08.2026 18:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис«Ремонт (реставраційний) покрівлі та перекриття адміністративної будівлі «А» комплексу будівель за адресою: вул. Велика Перспективна, 33, м. Кропивницький»
Код класифікації видатківКПК-2026:7811010 - Здійснення виконавчої влади у Кіровоградській області
Сума5 992 466.40 UAH