• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Габіони

Оголошено тендер

19 595 824.80 UAH
Номер: 23942cdc78624f31bd3ceb2f683a1cd8
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-014833-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 19 595 824.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Габіони
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дроту
Дата опублікування: 31.08.2026 18:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума19 595 824.80 UAH