• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дизельний генератор

Оголошено тендер

472 500.00 UAH
Номер: 04db69cdd9c747799371667df171fc22
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-014727-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Інститут газу Національної академії наук України
Замовник: Інститут газу Національної академії наук України
Очікувана вартість: 472 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельний генератор
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31120000-3 Генератори
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 31.08.2026 18:18

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Дизельний генератор
Код ДК 021:2015: 31120000-3 Генератори
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описзагальний та спеціальний фонди
Код класифікації видатківКПК-2026:6541030 - Наукова і науково-технічна діяльність наукових установ Національної академії наук України
Сума472 500.00 UAH