-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Збірно — розбірна тимчасова конструкція автомобільного боксу із сендвіч панелей на 4 воріт, розміром 23м*15м, код згідно з ДК 021-2015 – 44210000-5 - Конструкції та їх частини
Оголошено тендер
8 589 000.00
UAH
Номер:
e6651d9e4c2349a4b88ca9d5f8166a81
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014750-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38624322
-
Адреса:
10006, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Героїв Пожежників, будинок 67-б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38624322
-
Адреса:
10006, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Героїв Пожежників, будинок 67-б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
8 589 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Збірно — розбірна тимчасова конструкція автомобільного боксу із сендвіч панелей на 4 воріт, розміром 23м*15м, код згідно з ДК 021-2015 – 44210000-5 - Конструкції та їх частини
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частини
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 18:22
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Збірно — розбірна тимчасова конструкція автомобільного боксу із сендвіч панелей на 4 воріт, розміром 23м*15м
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума8 589 000.00 UAH