• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015 – 45440000-3 Фарбування та скління (Поточні ремонтні роботи зі скління (конкорс, Південний вокзал) станції Київ-Пасажирський)

Оголошено тендер

2 081 100.00 UAH
Номер: 34526fd55d7a45ebb8f140b1edf5b128
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-014749-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 2 081 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 – 45440000-3 Фарбування та скління (Поточні ремонтні роботи зі скління (конкорс, Південний вокзал) станції Київ-Пасажирський)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та скління
Дата опублікування: 31.08.2026 18:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 081 100.00 UAH