• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Одяг рятувальника захисний (Костюм спеціальний захисний)

Оголошено тендер

11 921 664.00 UAH
Номер: 7e97f439954b432cbcb7918b8e1655a7
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-014706-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Замовник: Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Очікувана вартість: 11 921 664.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Одяг рятувальника захисний (Костюм спеціальний захисний)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 31.08.2026 18:16

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Одяг рятувальника захисний (Костюм спеціальний захисний)
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 608 комплект
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума11 921 664.00 UAH