-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засіб радіоелектронної боротьби (РЕБ)
Оголошено тендер
753 628.00
UAH
Номер:
c8034576f49548138227a4c7620f05a1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014595-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38602403
-
Адреса:
40016, Україна, Сумська область, м. Суми, Вул. Сергія Табали (Сєвєра), 70
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38602403
-
Адреса:
40016, Україна, Сумська область, м. Суми, Вул. Сергія Табали (Сєвєра), 70
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
753 628.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Засіб радіоелектронної боротьби (РЕБ)
Примітки:
Протокол УО від 31.08.2026 № 136 (відповідно до пункту 2 статті 12 розділу IV Закону України "Про національну безпеку України" Державна служба України з надзвичайних ситуацій входить до складу сектору безпеки і оборони, тому відповідно до підпункту 5 пункту 32 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України Товар звільняється від оподаткування податком на додану вартість)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 18:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума753 628.00 UAH