-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
портативний засіб протидії радіоелектронним засобам ближньої дії для встановлення на автомобільну техніку (ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту)
Оголошено тендер
599 688.75
UAH
Номер:
264c64db94954dd5879b83561871ac87
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014027-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38624322
-
Адреса:
10006, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Героїв Пожежників, будинок 67-б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38624322
-
Адреса:
10006, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Героїв Пожежників, будинок 67-б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
599 688.75 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
портативний засіб протидії радіоелектронним засобам ближньої дії для встановлення на автомобільну техніку (ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 17:20
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
портативний засіб протидії радіоелектронним засобам ближньої дії для встановлення на автомобільну техніку
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описспеціальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2025:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума599 688.75 UAH