• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Пристрій виявлення БПЛА Чуйка 3.0 за кодом ДК 021-2015 (CPV) 35720000-7 - Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки

Оголошено тендер

439 890.00 UAH
Номер: c8b01adee31b43f8831d9be712c1a620
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-014556-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області
Замовник: Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області
Очікувана вартість: 439 890.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Пристрій виявлення БПЛА Чуйка 3.0 за кодом ДК 021-2015 (CPV) 35720000-7 - Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки
Примітки: Категорія замовника відповідно до п.1 ч.1 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі" (правоохоронні органи держави)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 31.08.2026 17:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти виділені Хмельницькою обласною військовою адміністрацією на виконання заходів комплексної "Програми забезпечення охорони прав і свобод людини, публічної безпеки і порядку протидії злочиності на території Хмельницької області на 2026-2028 роки"
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума439 890.00 UAH