• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт дверних та віконних прорізів будівлі №** (побутове приміщення), військового містечка №** м. Черкаси (код за ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)

Оголошено тендер

342 000.00 UAH
Номер: d2c18fa028b143c2bc19d5b7402ac2eb
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-014422-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Квартирно-експлуатаційний відділ міста Черкаси
Замовник: Квартирно-експлуатаційний відділ міста Черкаси
Очікувана вартість: 342 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт дверних та віконних прорізів будівлі №** (побутове приміщення), військового містечка №** м. Черкаси (код за ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.08.2026 17:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума342 000.00 UAH