• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Фармацевтична продукція ( Лікарські засоби)

Оголошено тендер

541 800.00 UAH
Номер: 6da1cb6e75134fcca9a5c4c3602e804f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-014435-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 541 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Фармацевтична продукція ( Лікарські засоби)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 31.08.2026 17:45

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Фармацевтична продукція ( Лікарські засоби)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 2903 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума541 800.00 UAH