• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Деревина дров’яна твердолистяних порід*/ м. Ямпіль/

Оголошено тендер

420 000.00 UAH
Номер: 6332b307d0324545abd7670e2058b6f2
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-014418-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 420 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Деревина дров’яна твердолистяних порід*/ м. Ямпіль/
Примітки: кошти загального фонду державного бюджету
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 31.08.2026 17:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти загального фонду
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума420 000.00 UAH