• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Урни для сміття та кадки вуличні для рослин (за кодом ДК 021:2015: 34920000-2 – Дорожнє обладнання) для благоустрою територій у рамках реалізації проєкту «Реконструкція частини елементів благоустрою «Зона громадського харчування» НК «Експоцентр України» по проспекту Академіка Глушкова, 1

Оголошено тендер

2 169 466.00 UAH
Номер: 01e7eb179b8b4dc1abbf3f6ae478de8d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-014382-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ"
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 2 169 466.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Урни для сміття та кадки вуличні для рослин (за кодом ДК 021:2015: 34920000-2 – Дорожнє обладнання) для благоустрою територій у рамках реалізації проєкту «Реконструкція частини елементів благоустрою «Зона громадського харчування» НК «Експоцентр України» по проспекту Академіка Глушкова, 1
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнання
Дата опублікування: 31.08.2026 17:39

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Урна для фудкорту (комбінована по 4 шт)
Код ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнання
Кількість 11 штука
Період постачання (не задано)
Урна 450х450х860мм
Код ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнання
Кількість 30 штука
Період постачання (не задано)
Кадка вулична для рослин 1800х800х900мм
Код ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнання
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 169 466.00 UAH