-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Моторна олива 5W30
Оголошено тендер
217 371.60
UAH
Номер:
08437bb266874053ac01b2543cff120e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014385-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04012460
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ БОРИСА ГРІНЧЕНКА, будинок 3-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04012460
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ БОРИСА ГРІНЧЕНКА, будинок 3-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
217 371.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Моторна олива 5W30
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засоби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 17:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума17 371.60 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0180 - Інша діяльність у сфері державного управління
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума200 000.00 UAH