• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорії способом аутсорсингу

Оголошено тендер

826 980.00 UAH
Номер: 67d02470c7d44873906bcbc89d3ba802
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-013631-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЛІЦЕЙ № 19 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ЛІЦЕЙ № 19 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 826 980.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорії способом аутсорсингу
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 31.08.2026 17:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківськ
Сума826 980.00 UAH