• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ліцензії програмного забезпечення для відеоаналітики

Оголошено тендер

423 360.00 UAH
Номер: 02baa2667b57489c9b65dc304461b871
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-014295-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Національної поліції в Херсонській області, м.Херсон, вул. Лютеранська, 4
Замовник: Головне управління Національної поліції в Херсонській області, м.Херсон, вул. Лютеранська, 4
Очікувана вартість: 423 360.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ліцензії програмного забезпечення для відеоаналітики
Примітки: для потреб ГУНП в Херсонській області, вулиця Лютеранська, 4, Херсон, Херсонська область, 73000, центральний орган виконавчої влади, Договір укладається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 48320000-7 Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.08.2026 17:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007000 - Національна поліція України
Сума423 360.00 UAH