-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спеціалізований автомобіль «ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА»
Оголошено тендер
4 264 500.00
UAH
Номер:
2e2ce2ca789f477ab3b54103a2fc935e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014272-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Південно-Східне міжрегіональне головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні
×
-
Код ЄДРПОУ:
46102173
-
Адреса:
65058, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Добровольців, будинок 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Південно-Східне міжрегіональне головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні
×
-
Код ЄДРПОУ:
46102173
-
Адреса:
65058, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Добровольців, будинок 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
4 264 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Спеціалізований автомобіль «ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобілі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 17:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:0412010 - Керівництво та управління у сфері безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Сума4 261 500.00 UAH