-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги гарячого харчування учнів 1-11 класів
Оголошено тендер
2 721 298.00
UAH
Номер:
5955fd0db48b4d8e988ae7d248a42465
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014119-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №6 м.Гайсин Гайсинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26234267
-
Адреса:
23700, Україна, Вінницька область, місто Гайсин, вулиця Соборна ,99
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №6 м.Гайсин Гайсинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26234267
-
Адреса:
23700, Україна, Вінницька область, місто Гайсин, вулиця Соборна ,99
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 721 298.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги гарячого харчування учнів 1-11 класів
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.08.2026 17:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяГайсин
Сума220 000.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2211360 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума2 501 298.00 UAH