-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування (Послуги з гарячого харчування учнів (аутсорсинг)
Оголошено тендер
3 955 065.00
UAH
Номер:
ecb2384b0ca34d4a9e8a945e00d3f80d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014268-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЛІЦЕЙ №21 імені Євгена Коновальця Івано-Франківської Міської Ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20559100
-
Адреса:
76014, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА САХАРОВА, будинок 36А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЛІЦЕЙ №21 імені Євгена Коновальця Івано-Франківської Міської Ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20559100
-
Адреса:
76014, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА САХАРОВА, будинок 36А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 955 065.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування (Послуги з гарячого харчування учнів (аутсорсинг)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.08.2026 17:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківська
Сума2 780 210.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківська
Сума1 174 855.00 UAH