-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Соборна та вул. Європейська в м. Герца, Чернівецького району Чернівецької області (ямковий ремонт, забивання тріщин та просадок асфальтобетонного покриття струменевим методом з використанням машин MADPATCHER
Оголошено тендер
70 261.00
UAH
Номер:
3c5a82b9cbe549eda6fee9ceabab745d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014231-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ГЕРЦАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21423970
-
Адреса:
60501, Україна, Чернівецька область, Герца, Вул.Г.Асакі ,будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ГЕРЦАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21423970
-
Адреса:
60501, Україна, Чернівецька область, Герца, Вул.Г.Асакі ,будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
70 261.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Соборна та вул. Європейська в м. Герца, Чернівецького району Чернівецької області (ямковий ремонт, забивання тріщин та просадок асфальтобетонного покриття струменевим методом з використанням машин MADPATCHER
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пункту 11 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 17:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяГерцаївська
Сума70 261.00 UAH