-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень №№ 35,35а першого поверху нежитлової будівлі літ. «А-2» під встановлення медичного обладнання (комп'ютерного томографу) КНП "ОЦО" за адресою: м. Харків, вул. Лісопарківська, 4
Оголошено тендер
6 708 246.00
UAH
Номер:
55c31749dd5342fbac8eb81a9c761fa1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014229-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40929168
-
Адреса:
61070, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ ЛІСОПАРКІВСЬКА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40929168
-
Адреса:
61070, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ ЛІСОПАРКІВСЬКА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 708 246.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт приміщень №№ 35,35а першого поверху нежитлової будівлі літ. «А-2» під встановлення медичного обладнання (комп'ютерного томографу) КНП "ОЦО" за адресою: м. Харків, вул. Лісопарківська, 4
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 17:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума6 708 246.00 UAH