• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Пояса запобіжні згідно ДК 021:2015 код 39520000-3 Готові текстильні вироби

Оголошено тендер

99 805.93 UAH
Номер: 7639895c8f2d4e4a8ab4757d69fe87de
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-014120-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
Замовник: КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
Очікувана вартість: 99 805.93 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Пояса запобіжні згідно ДК 021:2015 код 39520000-3 Готові текстильні вироби
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів для закупівлі послуг відповідно до пункту 11 постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні вироби
Дата опублікування: 31.08.2026 17:25
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума99 805.93 UAH