-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Поточний ремонт харчоблоку та приміщення класної кімнати за адресою м.Турка вул. Середня 1 Самбірського району Львівської області
Оголошено тендер
182 581.00
UAH
Номер:
dfa71c3cb2c34efeb62110958ca3502d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014059-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ТУРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43932524
-
Адреса:
82500, Україна, Львівська область, місто Турка, вул. Січових Стрільців, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ТУРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43932524
-
Адреса:
82500, Україна, Львівська область, місто Турка, вул. Січових Стрільців, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
182 581.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт харчоблоку та приміщення класної кімнати за адресою м.Турка вул. Середня 1 Самбірського району Львівської області
Примітки:
Відкриті торги з особливостями на закупівлю «Поточний ремонт харчоблоку та приміщення класної кімнати за адресою м.Турка вул. Середня 1 Самбірського району Львівської області» загальною очікуваною вартістю 182581.00 гривень, було оголошено 12.08.2026 р. ID: UA-2026-08-12-002261-a, які не відбулися (не подано жодної тендерної пропозиції). Таким чином в Замовника наявні підстави для укладення прямого договору передбачені пп.6 п.13 Особливостей, з ФОП Кріль Василь Михайлович, на загальну суму 182581 гривень 00 коп.(Сто вісімдесят дві тисячі п’ятсот вісімдесят одна гривня 00 копійок) Без ПДВ, з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
NK 018:2023:
1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів
Дата опублікування:
31.08.2026 17:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяТурка
Сума182 581.00 UAH