-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Система вимірювання серцево-судинного тиску СРМ (FFR/cRR) (НК 024:2023 10980 - Комп'ютер для лабораторного моніторингу під час катетеризації серця; НК 031:2024 C010403 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ВИМІРЮВАННЯ ФРАКЦІЙНОГО РЕЗЕРВУ КРОВООБІГУ; Мікрокатетер для вимірювання кров’яного тиску в коронарних судинах (НК 024:2023 15071 - Перетворювач катетер-наконечник, тиск; НК 031:2024 C0104 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ АНГІОГРАФІЇ ТА ГЕМОДИНАМІКИ)
Оголошено тендер
590 008.70
UAH
Номер:
1fac75d36892424e830a302759d89370
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014048-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. М.І. ПИРОГОВА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011031
-
Адреса:
21028, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, вул.Пирогова, буд.46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. М.І. ПИРОГОВА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011031
-
Адреса:
21028, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, вул.Пирогова, буд.46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
590 008.70 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Система вимірювання серцево-судинного тиску СРМ (FFR/cRR) (НК 024:2023 10980 - Комп'ютер для лабораторного моніторингу під час катетеризації серця; НК 031:2024 C010403 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ВИМІРЮВАННЯ ФРАКЦІЙНОГО РЕЗЕРВУ КРОВООБІГУ; Мікрокатетер для вимірювання кров’яного тиску в коронарних судинах (НК 024:2023 15071 - Перетворювач катетер-наконечник, тиск; НК 031:2024 C0104 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ АНГІОГРАФІЇ ТА ГЕМОДИНАМІКИ)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 17:22
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Система вимірювання серцево-судинного тиску СРМ (FFR/cRR) (НК 024:2023 10980 - Комп'ютер для лабораторного моніторингу під час катетеризації серця; НК 031:2024 C010403 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ВИМІРЮВАННЯ ФРАКЦІЙНОГО РЕЗЕРВУ КРОВООБІГУ)
×
-
НК 024:2023:
10980 Комп'ютер для лабораторного моніторингу під час катетеризації серця
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Мікрокатетер для вимірювання кров’яного тиску в коронарних судинах (НК 024:2023 15071 - Перетворювач катетер-наконечник, тиск; НК 031:2024 C0104 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ АНГІОГРАФІЇ ТА ГЕМОДИНАМІКИ)
×
-
НК 024:2023:
15071 Перетворювач катетер-наконечник, тиск
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума590 008.70 UAH