-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труба профільна в асортименті
Оголошено тендер
480 000.00
UAH
Номер:
0dd3943dfacc439ea656897420b59629
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014051-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1744
×
-
Код ЄДРПОУ:
08088626
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ НАДПІЛЬНА, будинок 222
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1744
×
-
Код ЄДРПОУ:
08088626
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ НАДПІЛЬНА, будинок 222
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
480 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Труба профільна в асортименті
Примітки:
Згідно наявної потреби у закупівлі. Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням Особливостей, передбачених постановою КМУ від 12.10.2022р. №1178).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 17:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума480 000.00 UAH