-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування газових котлів та внутрішніх систем газопостачання котелень розташованих на об’єктах ГУНП в Черкаській області, (код 50530000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки» національного класифікатора України за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Оголошено тендер
116 790.00
UAH
Номер:
2720c02196e24e6aa64e7450c6ef3919
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014011-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108667
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108667
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
116 790.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування газових котлів та внутрішніх систем газопостачання котелень розташованих на об’єктах ГУНП в Черкаській області, (код 50530000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки» національного класифікатора України за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Примітки:
Відповідно до пункту 14 Особливостей замовники можуть не публікувати інформацію про своє місцезнаходження у річному плані закупівель, якщо поширення такої інформації несе ризики для їх безпеки
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 17:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти загального фонду Державного бюджету України на 2026 рік
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума116 790.00 UAH