-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Двері глухі класичні білі 0,7*2,0м Двері глухі класичні білі 0,8*2,0м Двері глухі класичні білі 0,9*2,0м Стійка коробки дерев’яна від 28 до 32*100*2050 Лиштва дерев’яна під фарбування 13*від 62 до 72*2200 Двері вхідні 2050*860 БЦ техно Двері вхідні металеві 2050*960 Двері вхідні металеві 2050*1200 Двері металопластикові 2000*900
Оголошено тендер
436 462.50
UAH
Номер:
e1d47add74c74a9698e89d326ffbf112
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013716-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
військова частина 2197
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321831
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
військова частина 2197
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321831
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
436 462.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Двері глухі класичні білі 0,7*2,0м
Двері глухі класичні білі 0,8*2,0м
Двері глухі класичні білі 0,9*2,0м
Стійка коробки дерев’яна від 28 до 32*100*2050
Лиштва дерев’яна під фарбування 13*від 62 до 72*2200
Двері вхідні 2050*860 БЦ техно
Двері вхідні металеві 2050*960
Двері вхідні металеві 2050*1200
Двері металопластикові 2000*900
Примітки:
ЗФ (01) Житлово-експлуатаційна служба, згідно до ПКМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 17:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗФ (01)
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума436 462.50 UAH