-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Посудомийна машина купольна)
Оголошено тендер
252 912.00
UAH
Номер:
93fedecda49f472f96ade617120e2f8c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013703-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад "Вінницький ліцей № 22"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13335682
-
Адреса:
21012, Україна, Вінницька область, м.Вінниця, вул.Данила Нечая,21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Вінницький ліцей № 22"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13335682
-
Адреса:
21012, Україна, Вінницька область, м.Вінниця, вул.Данила Нечая,21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
252 912.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Посудомийна машина купольна)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові прилади
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 17:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКАТОТТГ - UA05020030010063857 Вінниця: ТПКВКМБ - 0611021 Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету.
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяВінниця
Сума252 912.00 UAH