• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Канцелярські товари

Оголошено тендер

225 000.00 UAH
Номер: 13ebab38fab449d98b57269fcbb8e65d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-013718-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ
Замовник: МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 225 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Канцелярські товари
Примітки: Річний план закупівель на 2026 рік
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 31.08.2026 17:04

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Канцелярські товари
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 5553 штука
Період постачання до 31.10.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2401010 - Загальне керівництво та управління у сфері енергетики
Сума225 000.00 UAH