• Відкриті торги
  • КЕП

Крісло офісне, стільці ІСО

Оголошено тендер

306 515.00 UAH
Номер: 9666f1ccf7f24a65a061afa2de906a5d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-013632-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
Замовник: НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
Очікувана вартість: 306 515.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Крісло офісне, стільці ІСО
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 31.08.2026 17:00

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Крісло офісне
Код ДК 021:2015: 39113000-7 Сидіння та стільці різні
Кількість 6 штука
Період постачання до 20.10.2026
Стілець – драбина
Код ДК 021:2015: 39112000-0 Стільці
Кількість 9 штука
Період постачання до 20.10.2026
Стілець офісний ІСО
Код ДК 021:2015: 39112000-0 Стільці
Кількість 283 штука
Період постачання до 20.10.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКПКВ - 1002030
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума306 515.00 UAH