• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Первинне (мобільне) укриття

Оголошено тендер

13 549 356.00 UAH
Номер: ae7713a9eb6644c681704c0507e09f8b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-013582-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 13 549 356.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Первинне (мобільне) укриття
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (у.о. Смагула Р.М.)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини
Дата опублікування: 31.08.2026 16:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума13 549 356.00 UAH