-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32330000-5 «Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу» (Камера Raspberry Pi AI Camera або еквівалент)
Оголошено тендер
18 240.00
UAH
Номер:
946280f34f654a0f922cdbd30c0cfa67
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013395-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02066769
-
Адреса:
61070, Україна, Харківська область, Харків, вул. Вадима Манька, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02066769
-
Адреса:
61070, Україна, Харківська область, Харків, вул. Вадима Манька, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
18 240.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 32330000-5 «Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу» (Камера Raspberry Pi AI Camera або еквівалент)
Примітки:
Зміни до річного плану від 31.08.2026 р. Категорія замовника: установа – юридична особа, яка є розпорядником бюджетних коштів, відповідно до пункту 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування:
31.08.2026 16:50
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Камера Raspberry Pi AI Camera або еквівалент
Кількість
3 штука
Період постачання
до 25.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума18 240.00 UAH