-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту системи опалення, із встановленням твердопаливного котла 95 кВт в топковій, на території розміщення згідно Договору спільного тимчасового безоплатного користування нерухомим майном, за адресою м. Харків
Оголошено тендер
544 312.88
UAH
Номер:
74997e5ef3a743e0a70fc001b7880149
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013384-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Квартирно-експлуатаційний відділ міста Харків
×
-
Код ЄДРПОУ:
07923280
-
Адреса:
61024, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Григорія Сковороди, буд. 61
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Квартирно-експлуатаційний відділ міста Харків
×
-
Код ЄДРПОУ:
07923280
-
Адреса:
61024, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Григорія Сковороди, буд. 61
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
544 312.88 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту системи опалення, із встановленням твердопаливного котла 95 кВт в топковій, на території розміщення згідно Договору спільного тимчасового безоплатного користування нерухомим майном, за адресою м. Харків
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 16:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума544 312.88 UAH