-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи по об’єкту : «Реконструкція магістрального водогону від ВЗ «Крехів» до ВНС «Зарудці». Коригування
Оголошено тендер
18 712 291.20
UAH
Номер:
490d2c7f77d24e39b46d637dba1ea6a3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013255-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03348471
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, м.Львів, вул.Зелена,64
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03348471
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, м.Львів, вул.Зелена,64
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
18 712 291.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Роботи по об’єкту : «Реконструкція магістрального водогону від ВЗ «Крехів» до ВНС «Зарудці». Коригування
Примітки:
Річний план; Категорія Замовника: Замовник, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання згідно п.4 ч.1 ст.2 Закону; Місцезнаходження Замовника: вул. Зелена 64, м. Львів, Україна, 79017; Код ЄДРПОУ Замовника: 03348471;
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 16:45
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Реалізація проекту «Реконструкція магістрального водогону від ВЗ «Крехів» до ВНС «Зарудці»» є стратегічною інвестицією в житлово-комунальне господарство регіону. Проект дозволить оптимізувати використання енергоресурсів, ліквідувати втрати води та гарантувати екологічну й санітарну безпеку водопостачання для населення. Реалізація проекту гарантуватиме: • Безперебійність подачі води, оскільки реконструкція аварійних ділянок магістрального водогону мінімізує кількість раптових проривів, забезпечуючи стабільне водопостачання для тисяч споживачів. • Покращення якості питної води: заміна застарілих та зношених труб на сучасні (поліетиленові або з високоміцного чавуну) попередить вторинне забруднення води під час її транспортування від водозабору (ВЗ) до водопровідної насосної станції (ВНС).
-
Дата публікації:
31.08.2026 16:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6091 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі житлово-комунального господарства
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвів
Сума18 712 291.20 UAH