-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги (Поховання самотніх влітку ‒ ДК 021:2015: 98371000-4 Поховальні послуги; Кремація самотніх ‒ ДК 021:2015: 98371120-1 Послуги крематоріїв)
Оголошено тендер
755 000.00
UAH
Номер:
cca8d431aba9452e8c6b5cfbef5ee874
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013012-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43927048
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, місто Харків, Конституції майдан, будинок 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43927048
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, місто Харків, Конституції майдан, будинок 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
755 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги (Поховання самотніх влітку ‒ ДК 021:2015: 98371000-4 Поховальні послуги; Кремація самотніх ‒ ДК 021:2015: 98371120-1 Послуги крематоріїв)
Примітки:
Вид закупівлі - процедура закупівлі. З урахуванням положень постанови КМУ від 12.10. 2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
98370000-7 Поховальні та супутні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 16:37
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поховання самотніх влітку ‒ ДК 021:2015: 98371000-4 Поховальні послуги
Кількість
90 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Кремація самотніх ‒ ДК 021:2015: 98371120-1 Послуги крематоріїв
Кількість
26 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджет Харківської міської територіальної громади
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3242 - Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення
Адміністративно-територіальна класифікаціяХарків
Сума755 000.00 UAH