• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

страхування наземних транспортних засобів (КАСКО)

Оголошено тендер

40 880.00 UAH
Номер: 9e933369f21c4742890fe7d5cae52dfe
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-012959-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВОДНО-РЯТУВАЛЬНА СЛУЖБА МІСТА ХАРКОВА"
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВОДНО-РЯТУВАЛЬНА СЛУЖБА МІСТА ХАРКОВА"
Очікувана вартість: 40 880.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: страхування наземних транспортних засобів (КАСКО)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.08.2026 16:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8110 - Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха
Адміністративно-територіальна класифікаціяШевченківський
Сума40 880.00 UAH