-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цифрові вимірювальні комплекси для освітнього простору Ukraine Facility
Оголошено тендер
410 566.67
UAH
Номер:
d8e2bbcd78734309bd603e7d1cded836
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-012831-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПОЛТАВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №37 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21052751
-
Адреса:
36004, Україна, Полтавська область, місто Полтава, БУЛЬВАР БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ПОЛТАВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №37 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21052751
-
Адреса:
36004, Україна, Полтавська область, місто Полтава, БУЛЬВАР БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
410 566.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Цифрові вимірювальні комплекси для освітнього простору Ukraine Facility
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величин
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 16:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяПодільський
Сума410 566.67 UAH
Проєкт DREAM
ID проєкту DREAM:
160426-739BC53E
Назва проєкту:
Створення освітнього простору у межах реформи «Нова українська школа» Полтавської міської територіальної громади
Посилання на проєкт:
https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-160426-739BC53E