-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Водопровідні та санітарно-технічні роботи.
Оголошено тендер
439 000.00
UAH
Номер:
b9dd08a0e86a48969c51bb410889d2cd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-012824-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина А3186
×
-
Код ЄДРПОУ:
24980724
-
Адреса:
35622, Україна, Рівненська область, Дубенський район, с.Привільне, .
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Військова частина А3186
×
-
Код ЄДРПОУ:
24980724
-
Адреса:
35622, Україна, Рівненська область, Дубенський район, с.Привільне, .
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
439 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Водопровідні та санітарно-технічні роботи.
Примітки:
Проведення поточного ремонту вентиляційної системи в будівлі видачі їжі
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
КЕКВ:
2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування:
31.08.2026 16:30
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Проведення поточного ремонту вентиляційної системи в будівлі видачі їжі
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума439 000.00 UAH