• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дверні міжкімнатні блоки

Оголошено тендер

26 832.00 UAH
Номер: 18ebdaaed3f14bbeacb63dfd4145314e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-012808-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області
Замовник: 2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області
Очікувана вартість: 26 832.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дверні міжкімнатні блоки
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 31.08.2026 16:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума26 832.00 UAH