-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні ДК 021:2015: 33690000-3 (58731 - Прокальцитонін IVD (діагностика in vitro ), набір, імунохемілюмінесцентний аналіз ; 54484 - 25-гідроксивітамін D3 IVD (діагностика in vitro ), реагент; 58347 - Люмінолу субстрат IVD (діагностика in vitro ); 53997 - Тропонін Т/тропонін I IVD (діагностика in vitro ), набір, флюоресцентний імунологічний аналіз; 58236 - Буферний розчин для промивання IVD (діагностика in vitro ), автоматичні/ напівавтоматичні системи
Оголошено тендер
386 805.00
UAH
Номер:
23d9a25c4dec46738d056bc1c0db0a75
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-012659-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38831595
-
Адреса:
02166, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. БРАТИСЛАВСЬКА, 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38831595
-
Адреса:
02166, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. БРАТИСЛАВСЬКА, 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
386 805.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лікарські засоби різні ДК 021:2015: 33690000-3 (58731 - Прокальцитонін IVD (діагностика in vitro ), набір, імунохемілюмінесцентний аналіз ; 54484 - 25-гідроксивітамін D3 IVD (діагностика in vitro ), реагент; 58347 - Люмінолу субстрат IVD (діагностика in vitro ); 53997 - Тропонін Т/тропонін I IVD (діагностика in vitro ), набір, флюоресцентний імунологічний аналіз; 58236 - Буферний розчин для промивання IVD (діагностика in vitro ), автоматичні/ напівавтоматичні системи
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
Дата опублікування:
31.08.2026 16:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума386 805.00 UAH