-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стільці, крісла
Оголошено тендер
698 268.00
UAH
Номер:
3044ac681db14f4caede8aaad0ee756f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-012511-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108740
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108740
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
698 268.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стільці, крісла
Примітки:
загальний фонд
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 16:20
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
1. Стілець на рамі у тактичний клас (SAMBA)
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
2. Крісло офісне у ситуаційний центр (BOSS KD)
Кількість
21 штука
Період постачання
(не задано)
3. Стілець офісний(ISO black)
Кількість
184 штука
Період постачання
(не задано)
4. Крісло 1 офісне у чергову частину (MODUS STEEL CHROME)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
5. Крісло 2 офісне у чергову частину (MODUS STEEL CHROME)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
6. Комплект стільців з 3х шт. для зони очікування
Кількість
4 комплект
Період постачання
(не задано)
7. Кронштейн для стулу ISO black в актову залу
Кількість
24 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описзагальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума698 268.00 UAH