-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт вентиляційної системи закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 186 міста Києва за адресою: вулиця Зої Бутенко, 8 у Голосіївському районі міста Києва (ДК 021:2015 – 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель)»
Оголошено тендер
307 450.82
UAH
Номер:
7b5de62a52d8402ebeb2f9148a280dde
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-012550-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479398
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, М. КИЇВ, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, будинок 118 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479398
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, М. КИЇВ, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, будинок 118 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
307 450.82 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Поточний ремонт вентиляційної системи закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 186 міста Києва за адресою: вулиця Зої Бутенко, 8 у Голосіївському районі міста Києва (ДК 021:2015 – 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель)»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 16:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума307 450.82 UAH