-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукти спеціального лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію. ДК 021:2015: 15880000-0 - Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами. Дитяче харчування-харчовий продукт для спеціальних медичних цілей: для дітей від 8 років, хворих на фенілкетонурію та гіперфеніладанінемію ФКУ Нутрі 3 Концентрат, Дитяче харчування-харчовий продукт для спеціальних медичних цілей: для дітей від 9 років та дорослих, включаючи вагітних жінок, хворих на фенілкетонурію ФКУ Нутрі 3 Енерджі
Оголошено тендер
127 200.00
UAH
Номер:
81e14013b7d34d9ca95e4caa0302eaa3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-012505-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НІЖИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38860563
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, м.Ніжин, вул.Успенська, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НІЖИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38860563
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, м.Ніжин, вул.Успенська, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
127 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Продукти спеціального лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію. ДК 021:2015: 15880000-0 - Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами. Дитяче харчування-харчовий продукт для спеціальних медичних цілей: для дітей від 8 років, хворих на фенілкетонурію та гіперфеніладанінемію ФКУ Нутрі 3 Концентрат, Дитяче харчування-харчовий продукт для спеціальних медичних цілей: для дітей від 9 років та дорослих, включаючи вагітних жінок, хворих на фенілкетонурію ФКУ Нутрі 3 Енерджі
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 16:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2111 - Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги
Адміністративно-територіальна класифікаціяНіжин
Сума127 200.00 UAH