-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хімічна продукція різна
Оголошено тендер
7 053.90
UAH
Номер:
97d94f8d514c4a7893e2df83c8d19b76
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-012416-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04389466
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04389466
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
7 053.90 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хімічна продукція різна
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
24960000-1 Хімічна продукція різна
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 16:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1205050 - Експлуатація державного водогосподарського комплексу та управління водними ресурсами
Сума7 053.90 UAH