• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Блок управління вакуумним вимикачем ВР-1

Оголошено тендер

147 600.00 UAH
Номер: e76b0ed893004d348a4994793206833f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-012376-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 147 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Блок управління вакуумним вимикачем ВР-1
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (у.о. Петренко О.Б.)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Дата опублікування: 31.08.2026 16:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума147 600.00 UAH