• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Аутсорсинг: послуги з організації гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Рожнятівської селищної ради (ДК 021:2015: 55510000-8 - Послуги їдалень) Лот № 7 – Рівнянський ліцей Рожнятівської селищної ради

Оголошено тендер

402 750.00 UAH
Номер: a889bb7213d943cc8f65b5e3f4850798
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-012313-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Відділ освіти, молоді та спорту Рожнятівської селищної ради Івано-Франківської області
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Рожнятівської селищної ради Івано-Франківської області
Очікувана вартість: 402 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Аутсорсинг: послуги з організації гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Рожнятівської селищної ради (ДК 021:2015: 55510000-8 - Послуги їдалень) Лот № 7 – Рівнянський ліцей Рожнятівської селищної ради
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 31.08.2026 16:14
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяРожнятівська
Сума281 925.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяРожнятівська
Сума120 825.00 UAH