-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Системний блок; 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено тендер
117 585.00
UAH
Номер:
6545c744ba4148229e7869a58c1367f2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-012305-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321742
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321742
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
117 585.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Системний блок; 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 16:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Системний блок
Кількість
3 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума117 585.00 UAH